Aktuality,  Naše příběhy

Po kom ty „dětičky“ budou

Psí táta vrhu F je psí gentleman Charles Lady Bardotte. Zaslouží si více rozepsat o jeho dvouletém psím životě, za který už toho tolik stihl. V první řadě okouzlil ty nejlepší majitele. 🙂 Vybral si skvěle.

CHARLES Lady Bardotte ČLP/BRH/843 12.04.2016

otec:                              Agni od Punkvy

matka:                          Cleopatra Lady Bardotte

majitel:                         Monika Richtrová, Železný Brod

bonitace:                      Věra Dvořáková, 09.09.2017, Vysočany u Chomutova

Hlava samčího výrazu, elegantní krk, výborné předhrudí, pevný hřbet, korektní zaúhlení předních i zadních končetin, klidná a vyrovnaná povaha. Krásný pes vhodný do chovu.

Jejich příběh je také úžasný…ty bernáčci to s námi prostě umí..

Charlesovi milující paníčci a jejich příběh:

JAK JSME K CHARLESOVI PŘIŠLI 😊

Čárlíka jsme poprvé spatřili na fotce v inzerátu a hned jsme věděli, že bude náš. Učarovala nám jeho nádherná hlavička, moudrý pohled, zvrásněná tlamička a takové to zvláštní fluidum, které se nedá úplně vysvětlit. Věděli jsme, že to je PAN PES. Tak začala naše cesta k bernskému honičovi a Charles nás každým dnem utvrzuje v tom, že byla správná.

Nevím, jestli obdivujeme více jeho lásku k vipetímu bráškovi a kočičímu parťákovi nebo to, jak dokáže být neuvěřitelně jemný a empatický a zároveň rošťák, velká psí osobnost a tak trochu duchcovský Kasanova (žádný ranař, ale nezkrotný romantik plný citu).

Ale to není vše:-)

Čárlík je velký hezoun a dokazují to i jeho úspěchy na výstavách.

Slovy jeho majitelů:

Na první výstavu v Českých Budějovicích jsme jeli se smíšenými pocity a odhodláním, že to jen zkusíme a když to nepůjde, prostě toho necháme. O to víc nám vyrazilo dech, když Čárlík posbíral V1, CAJC, BOJ, to jsme prostě nečekali. Tím začala šňůra úspěšných výstav, ze kterých si Charles dosud odnesl: 9 x V1, 1 x V2, 3 x CAJC, 3 x BOJ, 1 x res. CAC, 6 x CAC, 3 x CACIB, 4 x BOB, 1 x JBIG 1. místo, 1 x BIG 4. místo, Vítěz speciální výstavy mladých 2017.

Titul:   Český junior šampion a Klubový junior šampion