Aktuality,  Výstavy

Klubová výstava Vysočany u Chomutova 08/09/18

Posuzoval rozhodčí Petr Řehánek

Coffee z Hulínského lesa: třída otevřená V4

 

Coffeesek fakt už naposled. 

Klubová výstava u Chomutova 2018. Coffee vyběhala V4, myslím…. je nám vlastně jedno co donesem dom.  Pro nás byl důležitý výlet a setkání s mnoha úžasnými lidmi:-) Už jsem tedy Coffee slíbila, že výstavami začnu trápit malou Flo… na kterou jsem zvědavá. Abych to shrnula, výstava se nám zase nepovedla. Tak Coffee vyjídala pamlsky a měla čumáček stále u země. Neměli jsme svůj výstavní obojek a ten který jsme měli půjčený se trochu stahoval a Coffee ty pamlsky jedním ladným grckem vyhodila ven. Asi bych ani neměla psát, že se nám nepovedla… Prostě to bylo zase malinko jiné.

Máme co vyprávět 

Poslední dva měsíce byli v duchu výletů. Jelikož jsme pracující dvojka (i Coffee maká a chodí se mnou do práce, chuděrka) snažili jsme se každý víkend něco podniknout. Stihli jsme Mikulov, Znojmo, Manínská tiesňava, Jeseníky, Lipany, Loštice další menší zastávky…

Coffee měla partáka na všechny výlety. Je to Tonda:-)

2 Comments

  • novedadmotor.es

    Hey There. I found your blog using msn. This is a really wellwritten article. I will be sure to bookmark it and return to read more of your useful info.Thanks for the post. I’ll certainly comeback.After looking into a handful of the blog posts on your webpage, I honestly appreciate your way of writing a blog. I bookmarked it to my bookmark website listand will be checking back in the near future. Please check out myweb site as well and tell me your opinion.This article is so good. I’ve been troubled for several days with this topic.