Aktuality,  Naše příběhy

9. a 10. týden

Kašlík zažehnán. S Flo jsme byly na výstavě. Maličká nám udělala radost, ale musela jít se svou paničkou, protože já jsem jí první den pokazila co se dalo. Ale je jasné, že s paničkou jsou jedna packa, že jsou více sehrané a i to bylo vidět:-)

Ale ke Coffeele. Kašel je pryč, moc jsme si oddechly:-)

 

Týden 10 a chemojda.. Já jsem den předtím byla na pohotovosti s okem. Jsme s Coffee takový dva zasmolíni. Poškrábala jsem si rohovku, takže jsem ani nemohla napsat příspěvek a napadlo mě, že napíši dva týdny v jedné aktualitě. Chemoterapie probíhala zase v klidu. Coffee se dožadovala piškotů a já jedním okem mžourala na kapačku, aby kapala tak jak má. Byly jsme tam spolu, dva marodi, mezi námi se linula hadička se žlutou tekutinou. A já si v duchu říkala, aby vše bylo ok..  a Coffeela si zase říkala proč došly piškoty, a že se panička ještě nenaučila mít nekonečnou zásobu.

Pár dní po chemoterapii nastaly komplikace. Coffee zvracela a proto jsem s ní jela hned na veterinu. Druhý den to samé. Pejsek má ten žaludek díky terapii hrozně rozhašený. Ale víkend byl v klidu. Podařilo se nám žaludek uklidnit, aby mohl pejsek v klidu jíst a nemusela se trápit se zvracením.

I když se zdá, že většina našich příspěvků jsou problémy a komplikace, přece jen jsou tu také velmi pozitivní zprávy.

Coffee bere podstatně méně léků a máme týden klid od chemoterapie. V týdnu jedeme na kontrolní odběry.

Pokud bude Coffeele dobře v sobotu pojedeme na nějaký mini výlet:-)

Věřím, že vše bude dobré a kouknem se někam kousínek do lesa. Coffee na zajíčky a srnečky počmuchat v lese. Ale žádné útěky….já vím…za piškoty se ode mě ani nehne:-)

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *