Aktuality,  Naše příběhy

8. týden

Tak týden osmý jsme zahájily zase poněkud marodně. Florka má kašel. Takže dostala léky a multivitamín a musíme separovat od Coffeenky, Jelikož má Coffee díky chemoterapii sníženou imunitu.

Coffča byla zvyklá jako jedináček, takže jí oddělení od Flo nevadí. Stačím jí já a plná miska jídla s celodenním přísunem piškotků:-) Po Florce ani nevzdychne. Možná tedy hraje hrdinu, protože když Floru vidí tak je radostná. To jen tak nezamaskuje, že je v přítomnosti své dcery hravější, i když si možná hraje na drsňáka a frajerku tak jí přítomnost a společnost toho prdlého pejska dělá radost:-)

Flora první dny marodění převážně prospala, to se musí, protože s kašlem se i pejsek musí poprat a trochu ho to vysílí, ale pomocí spánku, vitamínů a medicíny je každý den čilejší a veselejší. Ale pak si uvědomí, že nemůže zlobit maminku Coffee a občas si posmutní. Malinká…

Ve čtvrtek jsme byli na další chemoterapii, tak držíme palečky a doufáme, že nebude žádná reakce, tuhle chemošku má Coffee poprvé. Tak jako u každé nové chemoterapie mám trochu strach.

Aby jsme to neměly bez komplikací tak pátek v noci Coffee začíná kašlat a zvracet. V sobotu ráno voláme panu doktorovi, který má zrovna cestu na kliniku, kde mají o víkendu zavřeno, ale akutní případy řeší i o víkendu. Nemoci nepočkají a někdy jde o čas…jako třeba u nás na začátku. Pan doktor je velmi obětavý a neméně celý tým veteriny.

Takže Coffee i přes veškerou snahu a separaci, chytla kašel od Flory. 🙁 Takže po velké radosti v týdnu, že jsme mohly vysadit antibiotika, je zase máme na krku. Doslova.

Celý víkend Coffeeska prolévám vývary a ono je to lepší. Nezvrací a občas si teda pokašle. Určitě je to ale lepší než v pátek.

Tak nás v pondělí čeká kontrola kašle a probíhající chemoterapie, uvidíme co na nás přichystá týden další, aneb týden devátý. Je to velmi náročné nejen psychicky, ale teď už i logisticky a ekonomicky.  Sami možná máte podobný příběh, podobné zkušenosti, nebo znáte někoho, kdo něčím podobným procházel, nebo prochází. Toto je vlastně způsob, jak se o takové věci, zkušenosti, příběhy podělit.. . Sdílené věci se snáze překonávají.

Tak tedy…držte jí prosím palce. I přes nemoc, jakou má, je to silný pes.

Jsme nerozlučná dvojka, že jo Coffee 🙂

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *