Aktuality,  Naše příběhy

1. týden

Když jsem začala tvořit tento web, nikdy jsem ani v nejmenším netušila, že někdy budu psát i druh aktualit, jako je tato. Po delší úvaze a nějakém čase na rozmyšlenou jsem se rozhodla, že se i o takové zážitky a příběhy podělím. Takové věci se dějí, a ani když před nimi budeme zavírat oči, dít se nepřestanou. Dějí se mnohým pejskům, a dějí se i Coffee a mě. Nepřála bych nikomu něco podobného prožívat. Ale třeba tím, že se o náš celý příběh podělíme, někomu jinému pomůžeme.

Příspěvek se jmenuje první týden, jelikož nás jich čeká více..snad pozitivnějších, než byl tento. Týden číslo jedna byl totiž ve znamení strachu a stresu.

Začalo to nevinně…

Jelikož Coffee znám ještě lépe než své boty, našla jsem jí bulku na zádech. Na veterině nám řekli, že při zhoršení se máme vrátit. Vlastně se boule nezhoršovala, ale byla dost podezřelá. Nebyla to klasická tuková, nebo „pohyblivá“ bulka. Nedalo mi to a jely jsme na jinou veterinu, kde Coffee dostala léky proti zánětu. Bulka se totiž jevila jako zánět, i dle krve. Na konci týdne nás čekala kontrola.

Ale…

V týdnu začala být Coffee značně unavená, hodně pila, „Léky asi nezabírají“ řekla jsem si a jely jsme opět na veterinu. Závěr vyšetření bylo selhávání ledvin.

Neskutečný šok a obrovský strach o mého psa. Okamžitě musela na kapačky a být pod nepřetržitým dohledem každý den. Začal boj o čas..

 

Coffee bojuj…prosím

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *